Kľakovská dolina

Podujatia v Doline

Pridajte sa do skupiny
Kľakovská dolina:

Pridajte sa do FB skupiny Kľakovská dolina

Gurmánsky klenot z Kľakovskej doliny

Zdieľať

Jeseň je najfarebnejšie ročné obdobie, ktoré je typické zberom úrody, vôňou dopestovaných plodín, zeleniny, ovocia. Jeseň je synonymom vitamínov. O tom, ako si ich uchovať a správne spracovať najlepšie vedia manželia Smitkovci z firmy JADEZIT.

 

Tento gurmánsky klenot sa nachádza v našej Kľakovskej doline v obci Hrabičov. Rodinná firma, ktorá vyrába zeleninové a ovocné produkty tej najvyššej kvality. Všetky recepty pochádzajú z rodinnej tradície a sú tvorené s láskou, citom pre chuť a pohladia nielen chuťové poháriky, ale sú neodškriepiteľnou pastvou pre oči.

Firma Jadezit, ktorú už niekoľko rokov vedú manželia Smitkovci, ponúka produkty z vlastnej produkcie a čo je vzácne, všetko je bez chemických prísad. Suroviny sú poctivo kontrolované, aby sa do konečného produktu zhmotnilo len to najlepšie z najlepšieho. Produktové portfólio je naozaj široké, kde si vyberie bez pochyby každý.  Napríklad nakladané syry, zeleninové zmesi nakladané v rôznych veľkostiach pohárov, domáca čalamáda, pomazánky, víno so šalviou, domáce krémy, džemy, nátierky, bylinkové oleje, omáčky k mäsku, jahodový sirup s medom, široká škála výrobkov z medvedieho cesnaku a ešte mnoho iných vynikajúcich špecialít. Keďže sú výrobky balené do vkusných obalov, sú vhodné aj ako darček. V prípade záujmu si na počkanie viete naaranžovať darčekový kôš podľa vlastných predstáv. Krásne doplnia sviatočný stôl, stanú sa neodmysliteľnou súčasťou vašej kuchyne. A čo je dôležité, ich konzumáciou doprajete svojmu telu dávku vitamínov, zdravého jedla či originálnych pochutín.

Výrobky je možné zakúpiť priamo na predajni v obci Hrabičov – časť Hríbovci alebo prostredníctvom objednávkového formulára na stránke firmy. Majitelia sú veľmi ochotní, pozitívni a vždy usmiati ľudia, ktorí vás veľmi radi privítajú a ochotne vysvetlia, poradia a oboznámia s výrobkami, ich účinkami a využitím.

Viac informácií získate na www.jadezit.sk .

 

PhDr. Katarína Segetová

 

Zdieľať
 
 

Kalendár podujatí

august 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kontaktujte nás

Zavolajte nám:
+421 911 334 600

E-mail:
info@
klakovskadolina.sk

Nachádzaš sa tu: DOMOV Gurmánsky klenot z Kľakovskej doliny
×
Vianoce 2016