Kľakovská dolina

Podujatia v Doline

Pridajte sa do skupiny
Kľakovská dolina:

Pridajte sa do FB skupiny Kľakovská dolina

Fotomodelkou Európy je krásna Peťka z Kľakovskej doliny

Zdieľať

Dňa 8. októbra sa v Nitre konalo finále prestížnej súťaže Fotomodelka Európy – Slovakia 2017. Spomedzi 16 nádherných finalistiek sa víťazkou stala krásna, charizmatická, inteligentná a scestovaná Petra Marušková z Horných Hámrov.

Som veľmi rada, že vám môžem priniesť jedinečný, exkluzívny rozhovor, ktorý nám Peťka poskytla.

 

1.     Prosím ťa, môžeš čitateľom priblížiť o akú súťaž vlastne išlo?

Ide o 6. ročník súťaže krásy s názvom  Fotomodelka Európy - Slovakia 2017 (presnejšie Fotomodella D´Europa - Slovakia 2017). Hlavnú úlohu zohráva fotogenickosť a celkové vyžarovanie modelky.

 2.     Predchádzala súťaže nejaká špeciálna príprava, ktorú si musela pred ňou absolvovať?

Áno, po castingu som bola vybraná do finálovej šestnástky dievčat z celého Slovenska a tam začala niekoľko mesačná príprava. Každá modelka musela najskôr absolvovať promo fotenie, kde sa fotografi zamerali na portréty a fotenie v plavkách. Potom nasledovalo niekoľko ďalších fotení potrebných pre vytvorenie portfólia každej modelky. Okrem toho sme sa zúčastnili aj prvej módnej prehliadky v hoteli Carlton v Bratislave, kde prvýkrát predstavili verejnosti všetky finalistky súťaže. Pred samotným finále sa konalo 3-dňové sústredenie zamerané na nácvik choreografií, skúšku šiat, topánok, ale aj relax.

 3.     Čo pre teba znamená táto výhra do budúcnosti?

Výhra do budúcnosti pre mňa znamená začiatok kariéry. Už predtým bol modeling mojim snom a po tom, ako ma známy fotograf oslovil a následne pozval na casting, sa mi tento sen priblížil ešte viac. Výhra mi otvára dvere a rôzne možnosti stať sa súčasťou sveta modelingu. Už teraz som dostala nejaké ponuky a som vďačná za možnosť robiť to, čo ma baví.

 4.     Priniesla ti súťaž ešte niečo iné, samozrejme okrem vzácneho titulu?

Počas súťaže som získala nové priateľstvá a takisto skúsenosti v oblasti modelingu a fotomodelingu, ktoré určite využijem aj v najbližšej budúcnosti.

Okrem iných cien som tiež získala postup do európskeho kola súťaže Fotomodelka Európy, na ktorú sa veľmi teším.

5.     Kde momentálne pracuješ, študuješ, čomu sa venuješ vo svojom voľnom čase?

Tento rok som úspešne skončila právo na Univerzite Komenského v Bratislave. Len dva dni po poslednej štátnici som odletela do Ameriky na výmenný program, kde som pracovala a následne spoznávala krajinu. Po návrate z USA som sa naplno venovala príprave na finále súťaže Fotomodelka Európy a odvtedy som v kontakte s fotografmi a modelingovými agentúrami, pre ktoré som začala pracovať.

 6.     Keď sa ti pri všetkých povinnostiach podarí predsa len dostať domov, je v Kľakovskej doline miesto kam sa stále rada vraciaš?

Samozrejme sa vždy veľmi rada vraciam do rodičovského domu v Horných Hámroch, kde som vyrástla a kam sa nesmierne teším nech sa vraciam odkiaľkoľvek.

PhDr. Katarína Segetová

Petra Marušková
Petra Marušková
Petra Marušková
Petra Marušková
Petra Marušková
Petra Marušková

Zdieľať
 
 

Kalendár podujatí

november 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kontaktujte nás

Zavolajte nám:
+421 911 334 600

E-mail:
info@
klakovskadolina.sk

Nachádzaš sa tu: DOMOV Fotomodelkou Európy je krásna Peťka z Kľakovskej doliny
×
Vianoce 2016